אודותינו

ברוכים הבאים לאתר הבית של שוקת אלומיניום

באתר זה הושקע מאמץ רב כדי שכל אחד, החל מגדול התעשיניים ועד הלקוח הפרטי, יוכל למצוא את הפתרון שהוא זקוק לו או לפחות קצה חוט לאשר הוא מחפש.

אתם מוזמנים לשוטט ולעיין בעמודי הקטלוג המופיעים באתר ולשאוב מהם השראה, סידרנו אותם בצורה הנוחה ביותר כדי שיהיה לכם קל ותגיעו אל מבוקשכם מהר ככל שניתן.

אם הסתבכתם, לא מצאתם, הלכתם לאיבוד או שפשוט בא לכם שיעזרו לכם אנא פנו אלינו
ותנו לנו לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב – לתת לכם שירות מצוין עם דגש על סובלנות. חשוב לנו מאוד להדגיש כי כל אחד הוא מבחינתנו לקוח וזה לא משנה אם אתם רוצים פרופיל אחד בודד או עשרות טונות

נוכל להציע לכם שלל פתרונות נוספים מעבר לפרופילים עצמם כגון,
חיתוך למידה, הרכבה של פרופילים, ניקוב, עיבוד שבבי, וכמובן פיתוח של דיזות ייחודיות עבורכם. כמו כן נשמח לעזור לכם עם חומרי גלם נוספים כגון פלטות אלומיניום במידות שונות, פחי דריכה מאלומיניום, פליז ומגוון אביזרים נלווים.  אם יש לכם איזשהו פרויקט שאתם לא יודעים מאיפה להתחיל בו נשמח לייעץ.. חשוב לנו מאוד להדגיש כי הפרופילים המוצגים בקטלוגים הם להמחשה בלבד וכי יש לבדוק את זמינות המלאי או את קיומה של הדיזה עבור ייצור. אם תרצו לקבל אליכם עוד מידע כמו תמונות נוספות או מפרטים טכניים כולל מידות פנו אלינו, אנו אוהבים לתת תשובות מהירות ולספק סחורה בזמנים קצרים מאוד.